.: bleskem :.

19.12.2010 - Vánoce jsou přede dveřmi, přejeme jejich krásné prožití, pořádnou bigbítovou koledu a úspěšný další rok 2011.

 
 
Trachyt - PAUZA 1. prosince 2010
Říká se, že delší pauza žádné kapele neuškodí, ba možná naopak. I my jsme se dostali do stavu, kdy si potřebujeme dát delší pauzu. Není to proto, že bychom se dále již nesnášeli a nechtěli spolu trávit další příjemné chvíle. Jen díky různým soukromým a pracovním povinnostem na to nezbývá čas. Přeci jen aktivní hraní vyžaduje určitou pravidelnost, minimálně zkoušení.
Můžete si tedy třeba myslet, že někdo se dal na sólovou dráhu, jiný odjel pracovně na dlouhou dobu do zahraničí, někdo se stará o čerstvě narozená čtyřčata, jiný si pořídil psí útulek a musí se starat zase o štěňata. Může to být, ale nemusí to být pravda! ;-) Každopádně Trachyt žije, i když v určitém zakonzervovaném stavu.
Až opět vyvře na povrch zemský, určitě se o tom dozvíte.
Děkujeme všem našim fanouškům za dosavadní a snad i budoucí přízeň!
TeLiJiKaPa.
 
Trachyt - AKUSTICKY 3. října 2009
Kdo dorazil nedávno na party do Buzic, nemohl si nevšimnout, že Trachyt hraje tak trošku jinak.
Jednak částečná únava nad věčným taháním spousty krámů a dělání velkého rambajzu, ale také i chuť zkusit něco trošku jiného nás přivedla k myšlence na změnu. Před delší dobou jsme byli jako předkapela při křtu Křečových žil (KŘŽ) U Datla v Blatné, kde jsme, z důvodu snahy přiblížení se náladě KŘŽ, sáhli po akustických kytarách. Už delší dobu jsme koketovali s myšlenkou být akustičtí nikoli vyjímečně, ale standardně a o prázdninách jsme se pustili do zkoušení.
Pravdou je, že "akusticky" to zní prostě "JINAK". Dokonce si troufáme říci, že mnoho pecek zní i mnohem lépe. Víc si to vychutnáme, užijeme, je větší prostor pro dynamiku, náladu...
Kdo byl v Buzicích, může určitě potvrdit, že muzika tak příliš nezměkne a když je nálada pařit, tak se prostě zapaří! ;-)
Děkujeme tímto všem, co s námi v Buzicích primově zapařili, doufáme, že si to užili stejně jako my!
 
Trachyt - LIVE 2008 8. srpna 2008
Highslide JS Hurá, sláva, máme nahraný další živák! Tím tedy trošku splácíme náš dluh, že nemáme žádné aktuální studiové nahrávky. Mrkněte, poslechněte, myslíme, že to s ohledem na technické možnosti, které jsme v pátek 1. srpna v Mladém Smolivci měli, kdy jsme si z Karlovo dodávky udělali ministudio, zase není tak špatné.
No a že tam jsou občas nějaké nepřesnosti v instrumentálním a pěveckém podání a že to tam občas nahoukne? Kurňa, však jsme lidi - nejsme stroje, ne? ;-)
Nahrávka je k poslechu i ke stažení zde...

NAVRCHOLU.cz
   (c)2007-2010 trachyt.cz | webmaster@trachyt.cz